Dobrovoljno vatrogasno društvo Adamovec

Dragutina Domjanića 54a, 10363 Belovar-Adamovec

adamovec@vzgz.hr

Predsjednik: Zlatko Kezerić 091 5003-351

Zapovjednik: David Beštak 091 4540-452

Tajnik: Tomislav Matoic 091 7606-046

Dobrovoljno vatrogasno društvo Belovar

Varaždinska 36, 10363 Belovar

belovar@vzgz.hr

Predsjednik: Damir Paj 098 354-279

Zapovjednik: Stjepan Bukal 091 7380-005

Tajnik: Krešimir Forko 091 2003-892

Dobrovoljno vatrogasno društvo Bijenik

Bijenik 162, 10090 Zagreb

bijenik@vzgz.hr

Predsjednik: Saša Ljubenko 098 9500-600

Zapovjednik: Ivan Štoler 091 6930-558

Tajnik: Robert Knjaz 097 6587-580

Dobrovoljno vatrogasno društvo Blaguša

Blaguška 63, 10362 Kašina

blagusa@vzgz.hr

Predsjednik: Mario Boršćak 091 5729-349

Zapovjednik: Miroslav Mađer 091 5708-743

Tajnik: Mateja Combaj 091 2246-803

Dobrovoljno vatrogasno društvo Blato-Zagreb

Karlovačka cesta 195b, 10020 Zagreb

blato@vzgz.hr

http://dvdblato-zagreb.hr/

Predsjednik: Ivica Golubiček 091 6930-467

Zapovjednik: Tomislav Petrović 091 6930-840

Tajnik: Dalibor Zagorec 091 6930-472

Dobrovoljno vatrogasno društvo Botinec

Zlatarevo zlato bb, 10020 Zagreb

botinec@vzgz.hr

https://www.dvdbotinec.hr/

Predsjednik: Krešimir Tkalec 091 5001-727

Zapovjednik: Ivan Dorotić 095 5283-367

Tajnik: Mirjana Pranjić 091 7912-959

Dobrovoljno vatrogasno društvo Branovec

Branovečka 94, 10040 Zagreb

branovec@vzgz.hr

Predsjednik: Marko Posavec 091 6930-768

Zapovjednik: Matija Svibovec 091 6930-772

Tajnik: Ivana Brkljačić Čuk 091 6930-762

Dobrovoljno vatrogasno društvo Brezovica

Brezovička c.100, 10257 Brezovica

brezovica@vzgz.hr

Predsjednik: Zdravko Varzić 091 6930-842

Zapovjednik: Vid Čevak 091 4238-063

Tajnik: Denis Đido 091 4238-150

Dobrovoljno vatrogasno društvo Bukovac

Bukovac 115, 10000 Zagreb

bukovac@vzgz.hr

Predsjednik: Milivoj Blašković 099 2345 340

Zapovjednik: Irenej Tot 099 4088-785

Tajnik: Leon Papić 099 5775-622

Dobrovoljno vatrogasno društvo Buzin

Buzinska c. 20, 10010 Buzin

buzin@vzgz.hr

Predsjednik: Krešimir Vrbanić 091 6930-437

Zapovjednik: Luka Kapraljević 095 9129-485

Tajnik: Mihaela Cebin 095 5434-815

Dobrovoljno vatrogasno društvo Cerje

P. Tukca bb, 10361 Sesvetski Kraljevec

cerje@vzgz.hr

Predsjednik: Mato Filipan 091 6930-601

Zapovjednik: Mario Gašparac 091 6930-603

Tajnik: Marko Gašparac 091 6930-598

Dobrovoljno vatrogasno društvo Črnomerec

Ilica 259, 10090 Zagreb

crnomerec@vzgz.hr

Predsjednik: Ivan Knezić 091 6930-429

Zapovjednik: Mislav Šajatović 091 6930-426

Tajnik: Antonio Horvat 091 7279-917

Dobrovoljno vatrogasno društvo Čučerje

Trg sv. M. Čučerske 3, 10040 Zagreb

cucerje@vzgz.hr

Predsjednik: Tihomir Krvarić 091 6930-485

Zapovjednik: Božidar Podvorec 091 6930-478

Tajnik: Kristijan Marković 097 6353-777

Dobrovoljno vatrogasno društvo Dankovec

Čopci 32, 10040 Zagreb

dankovec@vzgz.hr

Predsjednik: Nikola Domitrović 098 337-729

Zapovjednik: Michael Halgaš 091 6930-447

Tajnik: Ružica Dravinski 091 7993-057

Dobrovoljno vatrogasno društvo Dragonožec

, 10253 Dragonožec, Donji Dragonožec

dragonozec@vzgz.hr

Predsjednik: Stjepan Cerovski 091 6930-588

Zapovjednik: Goran Cvijanović 091 6930-590

Tajnik: Antun Zoran Krivokapić 091 4238-073

Dobrovoljno vatrogasno društvo Dubrava

Vrpoljska 10, 10040 Zagreb

dubrava@vzgz.hr

Predsjednik: Ivan Bortek 091 6930-500

Zapovjednik: Marko Mikulek 091 6930-497

Tajnik: Michaela Šitum 098 1328-617

Dobrovoljno vatrogasno društvo Glavničica

Glavničica 6, 10361 Sesvetski Kraljevec

glavnicica@vzgz.hr

Predsjednik: Ivan Čižmek 095 3806-188

Zapovjednik: Lovro Kostanjski 091 9005-509

Tajnik: Damir Kostanjski 091 5224-645

Dobrovoljno vatrogasno društvo Gračani

Gračanski Mihaljevac 3, 10000 Zagreb

gracani@vzgz.hr

http://dvdgracani.hr/

Predsjednik: Dubravko Bukovac 098 1933 583

Zapovjednik: Jurica Biruški 098 1671-615

Tajnik: Fran Varga 099 6858-151

Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešina

Granešina 18, 10040 Zagreb

granesina@vzgz.hr

Predsjednik: Ivica Šamec 091 6930-293

Zapovjednik: Ivan Novak 095 3906-146

Tajnik: Sanja Šamec 091 6930-547

Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešinski Novaki

Novačka 200, 10040 Zagreb

granesinski-novaki@vzgz.hr

Predsjednik: Dalibor Kelčec Pester 091 2533-164

Zapovjednik: Damir Raštigorec 091 6930-262

Tajnik: Dijana Bačani 095 9222-662

Dobrovoljno vatrogasno društvo Horvati

Horvaćanski trg 3, 10436 Rakov Potok

horvati@vzgz.hr

Predsjednik: Miroslav Prevendar 091 5238-292

Zapovjednik: Mario Premužić 091 7304-541

Tajnik: Filip Prevendar 091 3460-910

Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrašće

Trg J.Muliha 8, 10020 Zagreb

hrasce@vzgz.hr

Predsjednik: Zlatko Križanić 098 279-422

Zapovjednik: Marko Križanić 091 6930-172

Tajnik: Ivan Cvetić 099 7101 217

Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrelić

Hrelić bb, 10020 Zagreb

hrelic@vzgz.hr

Predsjednik: Ivana Novak 091 1629-125

Zapovjednik: Tomislav Murat 091 9315-587

Tajnik: Vladimir Milosavljević 091 3458-875

Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanja Rijeka

Ivanjorečka cesta 5, 10373 Ivanja Reka

ivanja-rijeka@vzgz.hr

Predsjednik: Andrej Sandelić 095 3505-330

Zapovjednik: Davor Prugovečki 092 2094-328

Tajnik: Anita Džafić 095 3556-086

Dobrovoljno vatrogasno društvo Jarun

Park prijateljstva 1, 10000 Zagreb

jarun@vzgz.hr

Predsjednik: Dražen Pavlić 091 6930-221

Zapovjednik: Tomislav Martinko 091 4238-119

Tajnik: Petra Ćurić 091 4238-117

Dobrovoljno vatrogasno društvo Jakuševec

Gata 1, 10000 Zagreb

jakusevec@vzgz.hr

Predsjednik: Danijel Dejanić 091 5424-340

Zapovjednik: Krešimir Tuškan 099 227 0036

Tajnik: Ivan Gašparec 098 247 091

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina

I. Mažuranića 20, 10362 Kašina

kasina@vzgz.hr

Predsjednik: Tomislav Večković 099 4932-135

Zapovjednik: Ivan Forko 091 6930-104

Tajnik: Luka Tudek 098 9662-115

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina Gornja

I. Mažuranića 152, 10362 Kašina

kasina-gornja@vzgz.hr

Predsjednik: Zlatko Maljak 098 1619-328

Zapovjednik: Ivica Maljak 091 6930-357

Tajnik: Tomislav Barbarić 091 6930-356

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kobiljak

Kobiljačka 75, Sesvetski Kraljevec 10361

kobiljak@vzgz.hr

Predsjednik: Mihael Herceg 091 4487-844

Zapovjednik: Danijel Ruklić 091 6930-519

Tajnik: Dario Gešpaher 091 1556-381

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kupinečki Kraljevec

Matički 27, 10252 Kupinečki Kraljevec

kupinecki-kraljevec@vzgz.hr

Predsjednik: Srečko Tatar 091 5230-521

Zapovjednik: Hrvoje Mamić 098 1674-494

Tajnik: Ivan Miloča 091 6930-629

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kustošija

Ilica 259, 10090 Zagreb

kustosija@vzgz.hr

Predsjednik: Jure Cvijović 091 6930-672

Zapovjednik: Darko Baranašić 091 6930-673

Tajnik: Edi Povrženić 091 7877-417

Dobrovoljno vatrogasno društvo Kučilovina

Kučilovečka cesta 52, 10362 Kašina

kucilovina@vzgz.hr

Predsjednik: Željko Blažinović 091 4570-612

Zapovjednik: Ivica Blažinović 091 6930-747

Tajnik: Krešimir Pukšec 091 4238-009

Dobrovoljno vatrogasno društvo Lipnica

Lipnica bb, 10253 Dragonožec D.

lipnica@vzgz.hr

Predsjednik: Mihael Kovačić 091 6930-529

Zapovjednik: Tihomir Kovačić 091 6930-167

Tajnik: Ana Kovačić 091 6930-525

Dobrovoljno vatrogasno društvo Lužan

A. Šenoe 46, 10363 Belovar

luzan@vzgz.hr

Predsjednik: Tomislav Kovačec 091 6930-378

Zapovjednik: Siniša Okičan 091 6930-381

Tajnik: Karlo Župan 095 8522-199

Dobrovoljno vatrogasno društvo Maksimir

Maksimirska 51A/II, 10000 Zagreb

maksimir@vzgz.hr

Predsjednik: Franjo Kelbas 091 6930-565

Zapovjednik: Danijel Tabak 091 6930-501

Tajnik: Gordan Horvat 091 6930-573

Dobrovoljno vatrogasno društvo Mala Mlaka

Malomlačka bb, 10020 Zagreb

mala-mlaka@vzgz.hr

Predsjednik: Miroslav Pisačić 091 6930-002

Zapovjednik: Matija Naglić 091 1545-914

Tajnik: Boris Fiolić 091 6930-003

Dobrovoljno vatrogasno društvo Moravče

Prigorska bb, 10363 Belovar

moravce@vzgz.hr

Predsjednik: Srečko Bahlen 091 6930-458

Zapovjednik: Dubravko Benko 091 6930-461

Tajnik: Ivica Bokor 091 6930-459

Dobrovoljno vatrogasno društvo Odra

Odranska 82a, 10020 Odra - Novi Zagreb

odra@vzgz.hr

Predsjednik: Ivan Jurkin 091 6930-337

Zapovjednik: Stjepan Halužan 091 6930-341

Tajnik: Andrea Njegač 091 9107-156

Dobrovoljno vatrogasno društvo Odranski Obrež

Obreška 193, 10020 Zagreb

odranski-obrez@vzgz.hr

Predsjednik: Tomica Chiomento 091 1683-193

Zapovjednik: Ivan Tuščić 091 6930-609

Tajnik: Lidija Malkoć 091 423 -083

Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Donja

9. maja 62, 10362 Kašina

planina-donja@vzgz.hr

Predsjednik: Nikola Ištvanić 099 8263-058

Zapovjednik: Miroslav Novosel 095 8655-164

Tajnik: Goran Antić 091 6930-706

Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Gornja

Sesvetska 19, 10362 Kašina

planina-gornja@vzgz.hr

Predsjednik: Zdravko Juć 098 475 784

Zapovjednik: Hrvoje Kučko 091 5477-326

Tajnik: Ivan Kučko 095 2050 292

Dobrovoljno vatrogasno društvo Prečko

Jarnovićeva 19, 10000 Zagreb

precko@vzgz.hr

Predsjednik: Goran Ostrički 097 66 33 584

Zapovjednik: Renato Ivačević 091 79 22 130

Tajnik: Krunoslav Šipek 098 510 933

Dobrovoljno vatrogasno društvo Resnik-Zagreb

1. Resnik 48/1, 10040 Zagreb

resnik@vzgz.hr

https://www.dvd-resnik-zagreb.hr/

Predsjednik: Dominik Žibrat 098 1716-016

Zapovjednik: Tomislav Antolović 091 4238-022

Tajnik: Nikolina Kolić Antolović 091 5279-867

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvete

Varaždinska 42, 10360 Sesvete

sesvete@vzgz.hr

https://www.dvd-sesvete.hr/

Predsjednik: Matija Ruga 091 6930-264

Zapovjednik: Drago Ruga 091 6930-652

Tajnik: Stjepan Čukac 097 7966-466

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetska Selnica

Selnička ul. 69, 10360 Sesvete

sesvetska-selnica@vzgz.hr

Predsjednik: Stjepan Nedeljko 091 5181-717

Zapovjednik: Davor Genzić 091 6930-635

Tajnik: Marko Pešut 095 8209-646

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetski Kraljevec

Željeznička 13, 10361 Sesvetski Kraljevec

sesvetski-kraljevec@vzgz.hr

Predsjednik: Tomislav Kišasondi 098 807-869

Zapovjednik: Tomislav Hrenić 099 4064-870

Tajnik: Tomislav Kemfelja 098 291-562

Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveta Klara

Mrkšina 40, 10020 Zagreb

sveta-klara@vzgz.hr

https://dvd-svetaklara.hr/

Predsjednik: Anamarija Hadrović 098 1895-873

Zapovjednik: Roberto Morava 099 6924-071

Tajnik: Andrea Pisačić 091 5799-159

Dobrovoljno vatrogasno društvo Šašinovec

I. Granđe bb, 10360 Sesvete

sasinovec@vzgz.hr

Predsjednik: Dalibor Antolković 098 9704-546

Zapovjednik: Stjepan Motik 091 6930-651

Tajnik: Ana Motik Krušić 098 9033-868

Dobrovoljno vatrogasno društvo Šestine

Šestinski vijenac 2, 10000 Zagreb

sestine@vzgz.hr

http://www.dvd-sestine.hr/

Predsjednik: Krešimir Kompesak 091 3333-133

Zapovjednik: Matija Ivančević 091 1222-208

Tajnik: Josip Tomičić 098 9866-236

Dobrovoljno vatrogasno društvo Trešnjevka

Selska 116, 10000 Zagreb

tresnjevka@vzgz.hr

https://dvdtresnjevka.hr/

Predsjednik: Branko Markoč 091 6930-688

Zapovjednik: Boris Korkut 098 369-358

Tajnik: Sabina Kucelj 091 2811-129

Dobrovoljno vatrogasno društvo Trnje

Budmanijeva 9, 10000 Zagreb

trnje@vzgz.hr

http://www.dvdtrnje.hr/

Predsjednik: Mladen Plavšić 091 5056-015

Zapovjednik: Filip Klinac 091 1620-557

Tajnik: Dijana Bešir 098 1707-428

Dobrovoljno vatrogasno društvo Trpuci

Trpučanska cesta 28, 10257 Brezovica

trpuci@vzgz.hr

Predsjednik: Davor Ivančić 091 6930-621

Zapovjednik: Silvio Ivšan 091 6930-726

Tajnik: Davor Ivšan 091 6930-724

Dobrovoljno vatrogasno društvo Vidovec

Vidovec 111, 10040 Zagreb

vidovec@vzgz.hr

Predsjednik: Marija Vugrinec 091 6930-703

Zapovjednik: Kristijan Motik 098 555-720

Tajnik: Ljudevit Ivatek 091 6930-411

Dobrovoljno vatrogasno društvo Vrapče

Ilica 421/II, 10090 Zagreb,

vrapce@vzgz.hr

Predsjednik: Damir Vidaković 091 6930-733

Zapovjednik: Petar Oblizalo 095 9079-838

Tajnik: Helena Balić 095 8154-323

Dobrovoljno vatrogasno društvo Vugrovec Donji

A. Šenoe bb, 10360 Sesvete

vugrovec-donji@vzgz.hr

Predsjednik: Mladen Uroić 091 6930-395

Zapovjednik: Zoran Potočić 091 6930-243

Tajnik: Martina Košec 091 3510-035

Dobrovoljno vatrogasno društvo Zagreb

Mlinarska 42, 10000 Zagreb

zagreb@vzgz.hr

Predsjednik: Javor Lozar 091 5246-855

Zapovjednik: Dalibor Cvek 098 350-934

Tajnik: Anđelka Budrović 091 4012-651

Dobrovoljno vatrogasno društvo Zapad

Medarska 80, 10090 Zagreb

dvd-zapad@vzgz.hr

Predsjednik: Danijel Silić 095 5822-222

Zapovjednik: Marin Čveljo VPN 091 6930-351, 091 3054-289

Tajnik: Zoran Đukić VPN 091 6930-352, 095 5512-192