Članice Zajednice

Dobrovoljna vatrogasna društva udružena u Zajednicu

Dobrovoljno vatrogasno društvo Adamovec
10363 Belovar-Adamovec, Dragutina Domjanića 54a
P: Zlatko Kezerić 091 5003-351
Z: David Beštak 091 1902-139
T: Tomislav Matojic 091 6930-836
Mail adresa: adamovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Belovar
10363 Belovar, Varaždinska 36
P: Damir Paj 091 6930-757
Z: Stjepan Bukal 091 6930-754
T: Krešimir Forko 091 6930-755
Mail adresa: belovar@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Bijenik
10090 Zagreb, Bijenik 162
P: Darko Knjaz 091 6930-563
Z: Tin Trputec 098 9329-947
T: Tomislav Ivan Štoler 091 6930-558
Mail adresa: bijenik@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Blaguša
10362 Kašina, Blaguška 63
P: Mario Boršćak 091 5729-349
Z: Miroslav Mađer 091 5708-743
T: Mateja Combaj 091 2246-803
Mail adresa: blagusa@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Blato-Zagreb
10020 Zagreb, Karlovačka cesta 195b
P: Ivica Golubiček 098 9616-745
Z: Tomislav Petrović 091 6930-840
T: Dalibor Zagorec 091 6930-472
Web stranica: www.dvdblato-zagreb.hr
Mail adresa: blato@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Botinec
10020 Zagreb, Zlatarevo zlato bb
P: Krešimir Tkalec 091 5001-727
Z: Ivica Dorotić 091 6930-810
T: Minika Brdarić 095 5310-665
Web stranica: www.dvdbotinec.hr
Mail adresa: botinec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Branovec
10040 Zagreb, Branovečka 94
P: Marko Posavec 091 6930-768
Z: Matija Svibovec 091 6930-772
T: Ivana Brkljačić Čuk 091 6930-762
Mail adresa: branovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Brezovica
10257 Brezovica, Brezovička c.100
P: Zdravko Varzić 091 6930-842
Z: Vid Čevak 091 4238-063
T: Denis Đido 091 4238-150
Mail adresa: brezovica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Bukovac
10040 Zagreb, Bukovac 115
P: Milivoj Blašković 098 2345-340
Z: Irenej Tot 099 4088-785
T: Dario Škegro 091 6930-319
Mail adresa: bukovac@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Buzin
10010 Buzin, Buzinska c. 20
P: Krešimir Vrbanić 091 6930-437
Z: Luka Kapraljević
T: Juraj Ban 091 6930-443
Mail adresa: buzin@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Cerje
10361 Sesvetski Kraljevec, P. Tukca bb
P: Mato Filipan 091 6930-601
Z: Mario Gašparac 091 6930-603
T: Zlatko Šatović 091 6930-602
Mail adresa: cerje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Črnomerec
10090 Zagreb, Ilica 259
P: Ivan Knezić 091 6930-429
Z: Matija Hrastovski 091 6930-426
T: Lana Erjavec 091 6930-431
Web stranica: www.dvd-crnomerec.hr
Mail adresa: crnomerec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Čučerje
10040 Zagreb, Trg sv. M. Čučerske 3
P: Tihomir Krvarić 091 6930-485
Z: Božidar Podvorec 091 6930-478
T: Kristijan Marković 097 6353-777
Mail adresa: cucerje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dankovec
10040 Zagreb, Čopci 32
P: Nikola Domitrović 091 6930-445
Z: Michael Halgaš 091 6930-448
T: Ružica Dravinski 091 6930-451
Mail adresa: dankovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dragonožec
10253 Dragonožec, Donji Dragonožec
P: Stjepan Cerovski 091 6930-588
Z: Goran Cvijanović 091 6930-590
T: Antun Zoran Krivokapić 091 4238-073
Mail adresa: dragonozec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Dubrava
10040 Zagreb, Vrpoljska 10
P: Ivan Bortek 091 6930-500
Z: Marko Mikulek 091 6930-497
T: Domagoj Vukman 091 6930-504
Mail adresa: dubrava@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Glavničica
10361 Sesvetski Kraljevec, Glavničica 6
P: Ivica Antolić 098 238-606
Z: Dražen Frljak 091 6930-455
T: Damir Kostanjski 091 6930-493
Mail adresa: glavnicica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Gračani
10000 Zagreb, Gračanski Mihaljevac 3
P: Dubravko Bukovac 098 1933 583
Z: Jurica Biruški 091 6930-389
T: Kristijan Erkapić 091 346 3506
Web stranica: www.dvdgracani.hr
Mail adresa: gracani@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešina
10040 Zagreb, Granešina 18
P: Ivica Šamec 091 6930-293
Z: Davor Sunek 091 6930-285
T: Sanja Šamec 091 6930-547
Mail adresa: granesina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Granešinski Novaki
10040 Zagreb, Novačka 200
P: Dalibor Kelčec Pester 091 6930-150
Z: Damir Raštigorec 091 6930-262
T: Dijana Bačani 091 6930-540
Mail adresa: granesinski-novaki@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Horvati
10436 Rakov Potok, Horvaćanski trg 3
P: Miroslav Prevendar 091 5238-292
Z: Mario Premužić 091 7304-541
T: Riana Ajduković 095 8185-923
Mail adresa: horvati@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrašće
10020 Zagreb, Trg J.Muliha 8
P: Zlatko Križanić 098 279-422
Z: Marko Križanić 091 6930-172
T: Milan Komorčec 091 6930-323
Web stranica: www.dvd-hrasce.hr
Mail adresa: hrasce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Hrelić
10020 Zagreb, Hrelić bb
P: Stjepan Murat 091 5273-147
Z: Danijel Murat
T: Vladimir Milosavljević
Mail adresa: hrelic@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Ivanja Rijeka
10373 Ivanja Reka, Ivanjorečka cesta 5
P: Andrej Sandelić 095 3505-330
Z: Davor Prugovečki 092 2094-328
T: Anita Džafić 095 3556-086
Mail adresa: ivanja-rijeka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Jarun
10000 Zagreb, Park prijateljstva 1
P: Ivica Kelemen 091 6930-618
Z: Tomislav Martinko 095 1995-080
T: Martina Marjanović 095 5090-176
Mail adresa: jarun@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Jakuševec
10000 Zagreb, Gata 1
P: Danijel Dejanić 091 5424-340
Z: Jurica Furić 091 5460-007
T: Marko Smolec 098 1869-141
Mail adresa: jakusevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina
10362 Kašina, I. Mažuranića 20
P: Tomislav Večković 099 4932 135
Z: Ivan Forko 091 6930 104
T: Luka Tudek 098 9662-115
Mail adresa: kasina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kašina Gornja
10362 Kašina, I. Mažuranića 152
P: Zlatko Maljak 091 6930-361
Z: Ivica Maljak 091 6930-357
T: Tomislav Barbarić 091 6930-356
Web stranica: www.dvdkg.com
Mail adresa: kasina-gornja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kobiljak
10361 Sesvetski Kraljevec, Kobiljačka 75
P: Darko Težak 091 6930-517
Z: Danijel Ruklić 091 6930-519
T: Darko Gešpaher 091 6930-524
Mail adresa: kobiljak@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kupinečki Kraljevec
10252 Kupinečki Kraljevec, Matički 27
P: Srečko Tatar 091 5230-521
Z: Hrvoje Mamić 091 6930-632
T: Ivan Miloča 091 6930-629
Mail adresa: kupinecki-kraljevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kustošija
10090 Zagreb, Ilica 259
P: Jure Cvijović 091 6930-672
Z: Darko Baranašić 091 6930-673
T: Edi Povrženić 091 7877-417
Mail adresa: kustosija@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Kučilovina
10362 Kašina, Kučilovečka cesta 52
P: Željko Blažinović 091 4570-612
Z: Ivica Blažinović 091 6930-747
T: Ivan Milković 091 6930-397
Mail adresa: kucilovina@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Lipnica
10253 Dragonožec D., Lipnica bb
P: Mihael Kovačić 091 6930-529
Z: Tihomir Kovačić 091 6930-167
T: Marko Kovačević 091 6930-525
Mail adresa: lipnica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Lužan
10363 Belovar, A. Šenoe 46
P: Tomislav Kovačec 091 6930-378
Z: Dubravko Pisačić 091 6930-229
T: Ivan Krnjak 098 3555-518
Mail adresa: luzan@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Maksimir
10000 Zagreb, Maksimirska 51A/II
P: Franjo Kelbas 091 6930-565
Z: Nenad Flajnik 091 7360-799
T: Mato Samardžić 098 638-680
Mail adresa: maksimir@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Mala Mlaka
10020 Zagreb, Malomlačka bb
P: Vlado Pisačić 091 5201-920
Z: Miroslav Pisačić 091 6930-002
T: Dragutin Brebrić 091 6930-000
Mail adresa: mala-mlaka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Moravče
10363 Belovar, Prigorska bb
P: Srečko Bahlen 091 6930-458
Z: Dubravko Benko 091 6930-461
T: Ivica Bokor 091 6930-459
Web stranica: www.dvdmoravce.hr
Mail adresa: moravce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Odra
10020 Odra - Novi Zagreb, Odranska 82a
P: Ivan Jurkin 091 6930-337
Z: Stjepan Halužan 091 6930-341
T: Andrea Njegač 091 9107-156
Mail adresa: odra@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Odranski Obrež
10020 Zagreb, Obreška 193
P: Tomica Chiomento 091 1683-193
Z: Ivan Tuščić 091 6930-609
T: Lidija Malkoć 091 4188-426
Mail adresa: odranski-obrez@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Donja
10362 Kašina, 9. maja 62
P: Željko Rihtarić 098 210-463
Z: Miroslav Novosel 095 8655-164
T: Goran Antić 091 6930-706
Mail adresa: planina-donja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Planina Gornja
10362 Kašina, Sesvetska 19
P: Zdravko Juć 091 6930-575
Z: Marijan Pandek 091 6930-576
T: Ivan Kučko 091 6930-577
Mail adresa: planina-gornja@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Prečko
10000 Zagreb, Jarnovićeva 19
P: Goran Ostrički 097 66 33 584
Z: Dario Dodig 091 69 30 382
T: Renato Ivačević 091 79 22 130
Web stranica: www.dvd-precko.hr
Mail adresa: precko@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Resnik-Zagreb
10040 Zagreb, 1. Resnik 48/1
P: Dominik Žibrat 098 1716-016
Z: Tomislav Antolović 091 4238-022
T: Nikolina Kolić Antolović 091 4238-023
Web stranica: www.dvd-resnik-zagreb.hr
Mail adresa: resnik@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvete
10360 Sesvete, Varaždinska 42
P: Neno Gložinić 091 6930-410
Z: Drago Ruga 091 6930-652
T: Stjepan Čukac 097 7966-466
Web stranica: www.dvd-sesvete.hr
Mail adresa: sesvete@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetska Selnica
10360 Sesvete, Selcinska 69
P: Stjepan Nedeljko 091 5181-717
Z: Davor Genzić 091 6930-635
T: Marko Pešut 091 6930-638
Mail adresa: sesvetska-selnica@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sesvetski Kraljevec
10361 Sesvetski Kraljevec, Željeznička 13
P: Marijan Ivančić 091 6930-718
Z: Tomislav Hrenić 099 4064-870
T: Tomislav Kemfelja 098 291-562
Mail adresa: sesvetski-kraljevec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Sveta Klara
10020 Zagreb, Mrkšina 40
P: Anamarija Hadrović
Z: Roberto Morava
T: Andrea Pisačić
Web stranica: www.dvd-svetaklara.hr
Mail adresa: sveta-klara@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Šašinovec
10360 Sesvete, I. Granđe bb
P: Dalibor Antolković 098 9704-546
Z: Stjepan Motik 091 6930-651
T: Ana Motik Krušić 098 9033-868
Mail adresa: sasinovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Šestine
10000 Zagreb, Šestinski vijenac 2
P: Krešimir Kompesak 091 3333-133
Z: Matija Ivančević 091 1222-208
T: Doria Papac 091 4584-703
Web stranica: www.dvd-sestine.hr
Mail adresa: sestine@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trešnjevka
10000 Zagreb, Selska 116
P: Branko Markoč 091 6930-688
Z: Boris Korkut 098 369-358
T: Marko Mikovčić 091 5433-871
Mail adresa: tresnjevka@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trnje
10000 Zagreb, Budmanijeva 9
P: Mladen Plavšić 091 5056-015
Z: Filip Klinac 091 4238-086
T: Dijana Bešir 098 1707-428
Web stranica: www.dvdtrnje.hr
Mail adresa: trnje@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Trpuci
10257 Brezovica, Trpučanska cesta 28
P: Davor Ivančić 091 6930-621
Z: Silvio Ivšan 091 6930-726
T: Davor Ivšan 091 6930-724
Mail adresa: trpuci@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vidovec
10040 Zagreb, Vidovec 111
P: Marija Vugrinec 091 6930-703
Z: Danijel Čmarec 091 6930-701
T: Ljudevit Ivatek 091 6930-411
Mail adresa: vidovec@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vrapče
10090 Zagreb, Ilica 421/II
P: Damir Vidaković 091 6930-733
Z: Petar Oblizalo 095 9079-838
T: Helena Balić 098 9000-654
Mail adresa: vrapce@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Vugrovec Donji
10360 Sesvete, A. Šenoe bb
P: Mladen Uroić 091 6930-395
Z: Zoran Potočić 091 6930-243
T: Petar Jambrešić 091 6930-393
Mail adresa: vugrovec-donji@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Zagreb
10000 Zagreb, Mlinarska 42
P: Javor Lozar 091 5246-855
Z: Petar Lalić 091 4238-094
T: Anđelka Budrović 091 6930-457
Mail adresa: zagreb@vzgz.hr
Dobrovoljno vatrogasno društvo Zapad
10090 Zagreb, Medarska 80
P: Danijel Silić 099 4965-575
Z: Marin Čveljo VPN 091 6930-351, 091 3054-289
T: Zoran Đukić VPN 091 6930-352, 095 5512-192
Mail adresa: zapad@vzgz.hr

Javna vatrogasna postrojba Grada Zagreba

10000 Zagreb, Savska cesta 1
Telefon : 4896-100
Fax : 4896-176
Zapovjednik : Siniša Jembrih
Zamjenik Zapovjednika : Ivica Lonjak



Vijesti iz društava


5. Vatrogasno odbojkaški turnir
Objavljeno 6.9.2021

Sustavi zaštite zračnog prometa
Objavljeno 19.8.2021

Ronilački vikend DVD-a Trnje
Objavljeno 12.8.2021

Zagrebačka vatrogasna utrka
Objavljeno 18.7.2021

Članice na webu